Zajmujesz się remontami lub prowadzisz firmę budowlaną? Jeżeli tak, to sam wiesz ile wysiłku kosztuje utrzymanie porządku i dobra organizacja na placu budowy czy w zakładzie. Dlatego w Eko-Trans przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę na wynajem kontenerów na odpady budowlane.

Kontenery na śmieci i gruz

Do współpracy z naszą firmą zapraszamy przedsiębiorstwa budowlane i Klientów indywidualnych z Warszawy i okolic, którym zależy nie tylko na wywozie odpadów, ale i na dbałości o środowisko.

Proponujemy solidne pojemniki typu KP5, 7, 12 oraz 35, dzięki którym będziesz w stanie gromadzić i transportować różnego rodzaju odpady budowlane, takie jak:

  • gruz – ceglany i betonowy,
  • śmieci – plastiki, folie, styropian,
  • płytki lub ich fragmenty,
  • tynk, gips, piasek, cement i inne.

W naszym asortymencie posiadamy pojemniki różnej wielkości – idealne zarówno do małych prac remontowych, jak i takie, które poradzą sobie z bałaganem panującym na wielkich placach.

Wynajem – korzystne ceny i terminy

Proponujemy wynajem kontenerów na gruz w korzystnych cenach. Możesz zdecydować się na opcję długo lub krótkoterminową – dostosujemy się do Twoich indywidualnych wymagań.

Staramy się ograniczyć formalności do minimum i zaproponować Twojej firmie najbardziej kompleksowe usługi – umówisz się z nami pod jaki adres mamy dostarczyć pojemniki, jakiego mają być rodzaju oraz jaki będzie najbardziej optymalny termin opróżnienia lub odbioru.